KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14543002
nr 1454 3002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Teckning, "Airship". Signerad. Bläck på papper. Bildmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x38 cm, oramat löst blad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:51:24
11/3 13:13:57
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson