KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14543002

nr 1454 3002

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Teckning, "Airship". Signerad. Bläck på papper. Bildmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x38 cm, oramat löst blad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 mars 2022
kl 18:51:24

11/3 13:13:57 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson